ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2018

Δείτε το πρόγραμμα των πανελληνίων εξετάσεων στον παρακάτω υπερσύνδεσμο εδώ

10 λάθη που κάνουμε, όταν σκεφτόμαστε...

Tο ppt το έφτιαξε η Δρόσου Μαρία (η ψυχολόγος) στο πλαίσιο του προγράμματος "Ανιχνεύοντας την αιτιότητα".  Έχει θέμα την ελεύθερη βούληση και το ντετερμινισμό μέσα από την προοπτική της Ψυχολογίας.

Δημοσίευση Υπουργικών Αποφάσεων σε ΦΕΚ (ΓΕΛ)

Δείτε το ΦΕΚ για τα ειδικά μαθήματα εδώ  καθώς και τα νέα τμήματα του νέου Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής εδώ

ΩΡΕΣ ΓΟΝΕΩΝ PDF Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 02 Ιανουάριος 2012 01:07

Τυπικά είναι υποχρέωση των γονέων να έρχονται μία φορά το μήνα στο σχολείο προκειμένου να ενημερώνονται για την πορεία του παιδιου τους.

Επειδή καταλαβαίνουμε ότι αυτό δεν είναι πάντα εφικτό, ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου ΓΕΛ Κω έχει ορίσει συγκεκριμένες ώρες μέσα στην εβδομάδα (για τους περισσότερους καθηγητές είναι 2 ώρες) κατά τις οποίες οι καθηγητές θα βρίσκονται στο σχολείο και θα είναι στη διάθεση των γονέων για οποιαδήποτε απορία ή ενημέρωση. Οι γονείς θα γνωρίζουν πότε ακριβώς θα μπορούν να βρουν ένα συγκεκριμένο καθηγητή με τον οποίο θέλουν να επικοινωνήσουν. Θα μπορούν για παράδειγμα να πάρουν τηλέφωνο στο 22420-27410, προκειμένου να συνολιμήσουν, έστω και τηλεφωνικά με τον καθηγητή που θέλουν.

Το πρόγραμμα των ωρών στις οποίες είναι διαθέσιμοι οι καθηγητές του σχολείου φαίνονται παρακάτω:

2017-2018 ΕΚΔΟΣΗ 14.1.4 ΓΟΝΕΙΣ by hlapanis2011 on Scribd

Τελευταία Ενημέρωση στις Σάββατο, 06 Ιανουάριος 2018 15:42