ΕΓΚΥΚΛΙΟΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2017

Δείτε την εγκύκλιο και τις οδηγίες για τα ειδικά μαθήματα   στους παρακάτω υπερσυνδέσμους 1 2 3

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2017

Δείτε για τα ειδικά μαθήματα το δελτίο τύπου εδώ  και την ανακοίνωση εδώ

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 2017

Δείτε τα δικαιολογητικά για την πυροσβεστική εδώ και την προκήρυξη εδώ .

Επίσης, δείτε τα δικαιολογητικά για το εμπορικό ναυτικό εδώ και την προκήρυξη εδώ

mod_vvisit_counterΣήμερα2
mod_vvisit_counterΧτές112
mod_vvisit_counterΑυτήν την εβδομάδα114
mod_vvisit_counterΤην προηγούμενη εβδομάδα828
mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα1945
mod_vvisit_counterΤον προηγούμενο μήνα4226
mod_vvisit_counterΣυνολικά707909

Η δική σου IP: 10.2.34.21
 ,
Σήμερα: Ιαν 22, 2018
ΩΡΕΣ ΓΟΝΕΩΝ PDF Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 02 Ιανουάριος 2012 01:07

Τυπικά είναι υποχρέωση των γονέων να έρχονται μία φορά το μήνα στο σχολείο προκειμένου να ενημερώνονται για την πορεία του παιδιου τους.

Επειδή καταλαβαίνουμε ότι αυτό δεν είναι πάντα εφικτό, ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου ΓΕΛ Κω έχει ορίσει συγκεκριμένες ώρες μέσα στην εβδομάδα (για τους περισσότερους καθηγητές είναι 2 ώρες) κατά τις οποίες οι καθηγητές θα βρίσκονται στο σχολείο και θα είναι στη διάθεση των γονέων για οποιαδήποτε απορία ή ενημέρωση. Οι γονείς θα γνωρίζουν πότε ακριβώς θα μπορούν να βρουν ένα συγκεκριμένο καθηγητή με τον οποίο θέλουν να επικοινωνήσουν. Θα μπορούν για παράδειγμα να πάρουν τηλέφωνο στο 22420-27410, προκειμένου να συνολιμήσουν, έστω και τηλεφωνικά με τον καθηγητή που θέλουν.

Το πρόγραμμα των ωρών στις οποίες είναι διαθέσιμοι οι καθηγητές του σχολείου φαίνονται παρακάτω:

2017-2018 ΕΚΔΟΣΗ 14.1.4 ΓΟΝΕΙΣ by hlapanis2011 on Scribd

Τελευταία Ενημέρωση στις Σάββατο, 06 Ιανουάριος 2018 15:42