Πανελλαδικές 2018-19

Δείτε εδώ την ενημέρωση για τις πανελλαδικές εξετάσεις 2019 σχετικά με τα εξεταζόμενα μαθήματα σε πανελλαδικό επίπεδο.

Eισαγωγή στις Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων

Δείτε τις πληροφορίες για την εισαγωγή στις σχολές Λιμενικού στον υπερσύνδεσμο εδώ καθώς και το σχετικό ΦΕΚ εδώ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2018

Δείτε το δελτίο  τύπου εδώ    και τη σχετική ενημέρωση εδώ

Αρχική
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ PDF Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 06 Απρίλιος 2011 12:20

Καλωσήρθατε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

Η ιστοσελίδα αυτή φιλοδοξεί να αποτελέσει ένα σημείο αναφοράς για όλη τη σχολική κοινότητα, μαθητές, εκπαιδευτικούς και γονείς. Εκτός από τις χρήσιμες συνδέσεις, το εκπαιδευτικό υλικό που θα προστίθεται από τους εκπαιδευτικούς του σχολείου, θα παρουσιάζονται και στοιχεία από τη λειτουργία του σχολείου, άρθρα, κείμενα και φωτογραφίες από δραστηριότητες και εκδηλώσεις. Παράλληλα ξεκινάει και η λειτουργία της ηλεκτρονικής σχολικής μας εφημερίδας η οποία θα αποτελέσει ένα βήμα για την κατάθεση των απόψεων των μαθητών μας.

Ευχαριστούμε που επισκεφτήκατε το δικτυακό αυτό τόπο.

Τελευταία Ενημέρωση στις Κυριακή, 29 Ιανουάριος 2012 07:26