ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ 2018

Δείτε εδώ την προκήρυξη για τις Αστυνομικές Σχολέςγ  και την ενημέρωση για την προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών εδώ

Προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών για τη συμμετοχή υποψηφίων Ελλήνων εξωτερικού στις ΠΚΕ των στρατιωτικών σχολών έτους 2018.

Δείτε εδώ την ενημέρωση για την προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών για τη συμμετοχή υποψηφίων Ελλήνων εξωτερικού στις ΠΚΕ των στρατιωτικών σχολών έτους 2018.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΑ ΤΕΦΑΑ

Δείτε εδώ την ενημέρωση για την υγειονομική εξέταση και την πρακτική δοκιμασία των υποψηφίων ΤΕΦΑΑ

Αρχική
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΓΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ PDF Εκτύπωση E-mail