ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ και ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Οι μαθητές της Γ Λυκείου που έχουν δικαίωμα να συμπληρώσουν Μηχανογραφικό Δελτίο, μπορούν να το κάνουν μέχρι τη Δευτέρα 15/7. Το σχολείο θα είναι ανοιχτό από 09.00 μέχρι 14.00 τις μέρες Τρίτη 9/7 και Δευτέρα 15/7 για να παράσχει βοήθεια σε όσους μαθητές τη χρειάζονται γι αυτό το θέμα ή δεν έχουν λάβει ακόμη τον κωδικό τους, προκειμένου να επεξεργαστούν το Δελτίο τους. Η οριστικοποίηση του Δελτίου ξεκινάει από αύριο Δευτέρα 8/7.

Επιπλέον το σχολείο θα είναι ανοιχτό για οποιαδήποτε εργασία (παραλαβή απολυτηρίων, έκδοση βεβαιώσεων, ενημέρωση κλπ) κάθε εργάσιμη μέρα τον Ιούλιο (μέχρι Πέμπτη 25/7) από 09.00 μέχρι και 13.00. Τον Αύγουστο θα είναι ανοιχτό τις μέρες Πέμπτη 1/8, Πέμπτη 8/8, Τετάρτη 14/7, Πέμπτη 22/7 και Πέμπτη 29/8 και πάλι από 09.00 μέχρι 13.00.

Καλό καλοκαίρι.

Ενημέρωση Λιμενικών Σχολών

Δείτε την προκήρυξη για τις σχολές του Λιμενικού σώματος  εδώ καθώς και την προθεσμία υποβολής της αντίστοιχης αίτησης εδώ

ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

Δείτε εδώ την ενημέρωση σχετικά με την εισαγωγή των υποφηφίων μαθητών του σχολικού έτους 2018-19 στις στρατιωτικές σχολές.

Αρχική ΧΡΗΣΙΜΑ ΕΓΓΡΑΦΑ
ΧΡΗΣΙΜΑ ΕΓΓΡΑΦΑ